Anasayfa » Federasyonumuzdan Haberler » ULUSAL AŞÇILAR FEDERASYONU YILLIK DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON ÇALIŞTAYI RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE GERÇEKLEŞTİ.

ULUSAL AŞÇILAR FEDERASYONU YILLIK DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON ÇALIŞTAYI RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE GERÇEKLEŞTİ.

Ulusal Aşçılar Federasyonu Yıllık Değerlendirme ve Koordinasyon çalıştayını gerçekleştirdi.1,2,3 Mart tarihlerinde BEYPİLİÇ sponsorluğunda Bolu-Gazelle Resort Spa otelde gerçekleşen kampa federasyon yönetim kurulu, çeşitli illerden şefler, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gastronomi bölümü öğrencileri, Aşçılık Yüksek okulu öğrencileri katıldı.

Çalıştayın ilk iki gününde ULAF yönetim kurulu ve şefler,2018 faaliyetlerini değerlendirerek 2019 projelerini gündeme aldı. Çalıştayda Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gastronomi bölümü ve Aşçılık Programı öğrencileri de sektörün önemli şefleri ve sektör endüstrisinin temsilcileri ile tanışma, sohbet imkânı buldu. Daha sonra Türkiye’nin en büyük ve en modern beyaz et üreticilerinden BEYPİLİÇ tesisleri gezilerek katılımcılara detaylı bilgi verildi.

Çalıştayın son gününde katılımcılarla birlikte Gölcük’te keyifli bir gün yaşandı. Gölcük programına Mengen belediye başkanı Turhan BULUT’ da katılarak her zaman aşçıların yanında olduğunu bir kez daha gösterdi. BEYPİLİÇ reklam ve bilişim müdürü Özgen KOCA da Gölcük’te katılımcılara eşlik etti. Mengen belediye başkanı Turhan Bulut Ulusal Aşçılar Federasyonu Aziz Melik ALTUNDAĞ ve BEYPİLİÇ reklam ve bilişim müdürü Özgen KOCA’ya aşçılık kültürüne ve aşçılara verdiği destek nedeniyle plaket taktim etti.

ULAF başkanı Aziz Melik ALTUNDAĞ ’da Turhan BULUT VE Özgen KOCA’ya plaket taktim ederek aşçılık mesleği ve aşçılık kültürüne verdiği desteklerden dolayı bütün aşçılar adına teşekkür etti, ULAF başkanı, bu yıl da Dünya’nın tek aşçılık bayramımı olan Mengen Uluslararası Aşçılık ve Turizm Festivalimizi coşkuyla ve güzel projelerle kutlamak için şimdiden hazırlıklara başladık, hep birlikte yine harika bir festival gerçekleştireceğimize hiç şüphem yok.

Dedi. Katılımcılar daha sonra hatıra fotoğrafları çektirdi.

Daha Fazla

BAŞKAN EVDE EKMEK YAPARSA

Federasyon başkanımız Aziz Melik Altundağ ‘da evde ekmek yapma modasına en geleneksel haliyle giriş yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.