Anasayfa » Federasyonumuzdan Haberler » ULAF 2020 Çalıştayı

ULAF 2020 Çalıştayı

Ulusal Aşçılar Federasyonu bu yıl Beypiliç’in ev sahipliğinde 5.Koordinasyon çalıştayını 28-29 Şubat -1 Mart tarihlerinde Bolu Koru Otel’de gerçekleştirdi.

2019 yılının değerlendirilmesi ve 2020 yılının projelerinin ve koordinasyonunun planlandığı çalıştaya misafir konfederasyon olarak Aşçılar Konfederasyonu ile gastronomi bölümünden üniversite öğrencileri,ULAF yönetim kurulu,AŞKON başkanı Hanifi Özen,dernek başkanları,aşçılar ve Mahmut Dolmacı gibi duayen şefler katıldı.

Ulusal Aşçılar Federasyonu,Stuttgart Aşçılık Olimpiyatları ULAF Milli Takımı ana sponsoru BEYPİLİÇ’e bir teşekkür plaketi taktim etti. Plaketi ULAF başkan yardımcısı Arif İŞERİ,BEYPİLİÇ Reklam müdürü Özgen KOCA’ya verirken Türk bayrağını Olimpiyatlarda dalgalandırmamızda büyük desteği olan Özgrn KOCA özelinde BEYPİLİÇ’e sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.

Özgen KOCA’da ;ülkemizin yurt dışında tanıtması ve bayrağımızı başarıyla temsil etmesi nedeniyle ULAF’ı ve Milli takımımızı kutluyorum, Beypiliç her zaman aşçının ve doğru projelerin yanında olmaya devam edecektir dedi.ULAF Başkanı Aziz Melik ALTUNDAĞ’da BEYPİLİÇ’in değerli katkıları ile katıldığımız Stutgart Olimpiyatlarında 13 madalya kazanma başarısını göstermekten ve ülkemizi olimpiyatlarda başarı ile temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Sektör içinde BEYPİLİÇ gibi duyarlı bir destekçiye sahip olmaktan mutluyuz, her zaman aşçının yanında olduğunu gösteren BEYPİLİÇ’le birlikte daha bir çok başarıya imza atacağımıza inanıyorum dedi.

Daha Fazla

Ulusal Aşçılar Federasyonunun ve BEYPİLİÇ çalıştayı yapıldı

Ulusal Aşçılar Federasyonunun her yıl BEYPİLİÇ sponsorluğunda Bolu’da gerçekleştirdiği yıllık çalıştay bu sene çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.